Během úmorného tréninku jsme se jeli podívat do Segovii, města, kde šikovní Římané pobili a znásilnili co se dalo, ale za to postavili viadukt, který až do nedávna fungoval a stále zdobí jedno z náměstí.
neděle 23. října 2011
sobota 22. října 2011
Karol má narozeniny
První z nás kolegů měl narozeniny, tak jsme to střídmě zapili. Po sečtení svátků, narozenin a státních svátků 5 zemí (jedna za každého dobrovolníka plus Španělsko) jsme zjistili, že máme tak dvakrát týdně co slavit... Někteří z nás začali mít pochybnosti o případných negativních následcích nadměrné konzumace alkoholu.
Tak tady je náš oslavenec
...a tady jeho dort
neděle 9. října 2011
Výlet do hor
Madridské centrum
V sobotu jsme se vydali na výlet do centra. Na následujících snímcích je několik kostelů, paláců a dalších pamětihodností s kolegy(němi) v popředí...
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)



















































